MENU

Aktualności Praca Kontakt

WIĘCEJ O NAS

Produkty Portfolio O firmie Partnerzy i klienci
OK

O FIRMIE

Firma Codeton Software powstała w październiku 2005 roku. W kręgu naszych zainteresowań są wszystkie zastosowania informatyki związane z Internetem. Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji i serwisów internetowych. Wśród tysięcy firm i osób tworzących oprogramowanie wyróżniamy się terminowością, profesjonalizmem i precyzją.

W trakcie naszej działalności zrealizowaliśmy mnóstwo projektów, w tym dla takich klientów jak Polkomtel, GlaxoSmithKline, Nutricia, Thea, Zentiva, Janssen Polska, Swarco, EPA i Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny. Razem z firmą Wecreo stworzyliśmy system MedPad CLM oraz aplikację do e-learningu Kogidu.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą pasjonatów, lubiących tworzyć, dobre, stabilne, przydatne i czytelne oprogramowanie. Nasze programy staramy się tworzyć tak, by były bezbłędne. Potwierdzić to mogą nasi klienci, którzy niestety nie chcą korzystać z naszej pogwarancyjnej pomocy technicznej, bo to po prostu działa.

Skąd się wzieliśmy?

Trzon firmy stanowią projektanci i programiści, którzy przez wiele lat zaangażowani byli w rozwój kluczowych produktów w firmie Orad (przejęta przez firmę AVID w 2016 roku). Firma Orad była liderem oprogramowania grafiki czasu rzeczywistego wykorzystywanego przez stacje telewizyjne z całego świata. Orad był niekwestionowanym liderem na rynku wirtualnego studia, na świecie.

Co potrafimy?

Aplikacje internetowe

Takie aplikacje uruchamiane są w przeglądarce internetowej. Nie wymagają instalacji na komputerze użytkownika - po prostu działają.

Strony i serwisy internetowe

Nowoczesne strony i serwisy internetowe zbudowane na technologiach HTML5, JavaScript i CSS3.

Aplikacje na urządzenia mobilne

Tworzymy aplikacje na urządzenia mobilne (telefony i tablety) z systemami operacyjnymi Android lub iOS.

Aplikacje biurowe

Tworzymy aplikacje biurowe (ang. desktop applications) dla rodziny systemów operacyjnych Microsoft Windows.

Aplikacje czasu rzeczywistego

Aplikacje czasu rzeczywistego dla systemów operacyjnych Linux i Windows.

Każde ciekawe wyzwanie

Masz ciekawe wyzwanie programistyczne? Skontaktuj się z nami!

© Codeton Software Regulamin i polityka prywatności