MENU

PRACA AKTUALNOŚCI KONTAKT O NAS
OK

Cześć, jesteśmy Codeton Software!

Codeton Software to grupa specjalistów, którzy z niejednego pieca chleb jedli! Każdego dnia dostarczamy solidne oprogramowanie dostosowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Działamy w branży IT od 1998 roku – to wtedy zakończono produkcję samochodu dostawczego FSC Żuk…

Mamy nadzieję, że przez to porównanie nie zaczniesz czuć łupania w krzyżu.

1998 Super Szklarz
2006 Paseczek TonCut 5
2009 iPlus Informator EPA System
2011 Segel System {t}Paseczek dla Firm{/t}
2012 VaxCompass
2013 Janssen HCBI {t}Algorytmy Kardiologiczne{/t} SWARCO
2014 TonCut 6 {t}relvar.pl{/t}
2015 {t}powstrzymajrotawirusy.pl{/t} {t}wyprzedzmeningokoki.pl{/t} Kogidu
2016 cejrowscy-sliwice.pl TonCut 7 SWARCO szczepienia.pl antybiotyk.pl
2017 wow3d.me MedPad 2
2018 SYSABA
2019 IOTW
2020 Leybold TonCut 8
2021 LoRa

Poznaj filar naszego biznesu

Michał Bąkowski

Michał Bąkowski

Architekt oprogramowania
30 lat przy klawiaturze
Czytaj więcej

Założyciel firmy.

Nauczył się programować z książki, zanim dotknął komputera. Od tamtego czasu stworzył niezliczoną ilość aplikacji. Posiada ogromną wiedzę praktyczną związaną z każdym etapem tworzenia oprogramowania.

Najbardziej lubi budować logikę i strukturę oprogramowania, pracować nad interfejsem użytkownika, tworzyć algorytmy i wszystko optymalizować.

Prywatnie spełnia się jako ojciec i mąż. W wolnych chwilach lubi czytać fantastykę i naprawiać świat.

Maciek Donotek

Maciek Donotek

Lekarz, Menedżer, Człowiek orkiestra
30 lat w pracy
Czytaj więcej
Jest radiologiem. Ukończył równiez studia politechniczne. Informatyka, która miała być tylko hobby stała się pokaźną częścią jego życia zawodowego. Szczęśliwy mąż i ojciec dwójki biologicznych dzieci oraz dwóch przybranych kotów.
Marcin Walter

Marcin Walter

Full-Stack Developer
12 lat przy klawiaturze
Czytaj więcej

Specjalista od backend'ów, chociaż chętnie pomoże rozwiązać każdy problem. Od zawsze związany głównie z tworzeniem serwisów internetowych.

Programowanie jest nie tylko jego pracą, ale przede wszystkim pasją. Klienci cenią go za pracowitość i zaangażowanie.

Prywatnie mąż i ojciec. Wolny czas spędza na uprawianiu sportu oraz majsterkowaniu.

Andrzej Markiewicz

Andrzej Markiewicz

Full-Stack Developer
10 lat przy klawiaturze
Czytaj więcej

Mistrz technologii front-endowych (React, React Native, JS, HTML, CSS) i back-endowych (NodeJS, PHP). Preferuje pracę nad interfejsami użytkownika.

Pracuje na MacOS, a koduje w VSCode. Fan multikursora, skrótów klawiaturowych i automatyzacji zadań.

W wolnym czasie lubi bronić murów miasta w Troyes, handlować w Puerto Rico, wydawać ucztę dla Odyna i doglądać farmy w Agricoli. Po prostu uwielbia gry planszowe.

Kibicuje Arsenal FC, czyta fantasy i słucha downtempo i jazz-hopu.

Karol Kołodziejczyk

Karol Kołodziejczyk

Full-Stack Developer
3 lata przy klawiaturze
Czytaj więcej

Jego hobby to przede wszystkim programowanie, motoryzacja oraz gry komputerowe. W wolnym czasie gdy akurat nie dotyka klawiatury i nie ćwiczy, lubi sobie pogrzebać przy samochodzie, albo po prostu się przejechać. Gdy uda mu się znaleźć więcej czasu, lubi sobie pograć albo obejrzeć ciekawy film.

Yurii Melnychuk

Yurii Melnychuk

Full-Stack Developer
3 lata przy klawiaturze
Czytaj więcej

Od najmłodszych lat interesuje się informatyką i programowaniem. Lubi uczyć się nowych technologii i rozszerzać swoją wiedzę. Najbardziej pociąga go algorytmika. Najbardziej lubi pracować w IDE od JetBrains. Jest fanem C++. Lubi słuchać Chopina, grać w gry komputerowe (najróżniejszych gatunków) oraz czytać literaturę techniczną.

Filip Urban

Filip Urban

Full-Stack Developer
3 lata przy klawiaturze
Czytaj więcej

Nie boi się nowych wyzwań. Pracuje głównie na MacOS. Fan ekosystemu Apple. W wolnym czasie układa kostki rubika lub czyta książki związane z matematyką i samorozwojem.

Jakub Znyk

Jakub Znyk

Full-Stack Developer
3 lata przy klawiaturze
Czytaj więcej

Otwarty na wszelkie technologie. Przygodę z programowaniem zaczynał w C++. W wolnym czasie uwielbia spotykać się z ludźmi, grać w gry komputerowe, oglądać piłkę nożną i wyścigi Formuły 1. Od kołyski kibicuje Realowi Madryt.

Poznaj naszych współpracowników

Nie samym kodem człowiek żyje! Dlatego podczas realizacji projektów współpracujemy z najlepszymi ekspertami w swoich dziedzinach. Poznaj ich!

Mirosław Opoka

Mirosław Opoka

Architekt oprogramowania embedded
30 lat przy klawiaturze
Czytaj więcej

Architekt oprogramowania z ponad 20-letnim doświadczeniem w projektowaniu i realizacji złożonych systemów na platformie Linux ze szczególnym uwzględnieniem systemów osadzonych (embedded Linux oraz "bare-metal" embedded).

Potrafi skutecznie tłumaczyć zarówno zawiłą logikę biznesową na język zrozumiały dla programistów i umożliwiający implementację jak i techniczny opis systemu na wersję jasną dla ludzi niezwiązanych z oprogramowaniem. Okazało się to niezwykle cenne współpracując z firmami z różnych dziedzin przemysłu z różnych zakątków świata (Austria, Niemcy, Dania, Australia, ...).

Na studiach laureat trzech prestiżowych stypendiów Ministra Edukacji Narodowej za pracę badawczą nad zastosowaniem algorytmów genetycznych.

Prywatnie mąż, ojciec, wędrowiec i kolarz górski.

Krzysztof Kobus

Krzysztof Kobus

Architekt oprogramowania, Menedżer projektów
30 lat w IT
Czytaj więcej

Doświadczony CTO, architekt oprogramowania i programista z 20-letnim doświadczeniem. Czołowy ekspert w dziedzinie interaktywnej grafiki 3D w czasie rzeczywistym oraz projektowaniu złożonych architektur softwarowych.

Zajmował kierownicze stanowiska w dużych spółkach i start-upach. Współpracował bezpośrednio z takimi markami, jak: BBC, France 2 TV Channel, Volkswagen, Audi, British Aerospace, Barco, Charite, EY i wieloma innymi.

Był częścią pierwszej grupy hakerów w Polsce w latach 80-tych z czego jest bardzo dumny.

Współzałożyciel i wydawca drukowanego ogólnopolskiego magazynu "Kebab - C64 i Amiga". Członek zespołu badawczo-rozwojowego, który wynalazł wirtualne studio telewizyjne w latach 90. Wykładowca uniwersytecki inżynierii oprogramowania.

Obecnie CTO i współzałożyciel glass-spider.io oraz glass-link.io.

Paulina Macioł

Paulina Macioł

Graphic designer
12 lat przy tablecie
Czytaj więcej

Grafik z ponad 12-letnim doświadczeniem w pracy ze startupami i dużymi korporacjami.

Zajmuje się projektowaniem logo, aplikacji mobilnych i stron internetowych, fotografią cyfrową, ilustracjami, projektowaniem ikon, animacją. Współpracuje z firmami na całym świecie.

W wolnych chwilach uprawia hiking, czyli jednodniowe wędrówki piesze. Uwielbia podróżować. Pasjonuje ją również ogrodnictwo.

Karolina Zblewska

Karolina Zblewska

Ekspert HR, Coach, Trener Zarządzania
15 lat z ludźmi
Czytaj więcej

Ekspert HR, coach i trener zarządzania z ponad 15-letnim doświadczeniem w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Specjalizuje się w obszarze związanym z projektowaniem i wdrażaniem usprawnień procesów, procedur z zakresu ZZL, diagnozą potencjału indywidualnego i zespołowego, planowaniem rozwoju kariery.

Absolwentka podyplomowych studiów MBA Zarządzania Zasobami Ludzkimi (Wyższa Szkoła Bankowa, Poznań). Ukończyła Uniwersytet Szczeciński (Marketing Polityczny i Doradztwo psychospołeczne) oraz Szkołę Trenerów Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK i Zachodniopomorską Szkołę Biznesu.

Certyfikowana konsultantka/Coach badań osobowości narzędziem Jungian Type Index – JTI, Insights Discovery oraz narzędzia psychometrycznego Facet5.

Prywatnie jest mamą dwóch synów.

W wolnych chwilach jeździ na rolkach i na rowerze. Jej pasją są podróże i żeglarstwo.

Glass-Spider

Glass-Spider

Współtworzymy grupę Glass-Spider skupiającą najlepszych speców od tworzenia oprogramowania. Razem możemy więcej. Dowiedz się więcej na: glass-spider.io.

Jesteś dobry w tym, co robisz? Dołącz do nas!

Sprawdź, kogo obecnie szukamy!

Technologie, które znamy na wylot

React React Native Redux JavaScript NodeJS HTML5 CSS3 PHP C++ TensorFlow AWS MySQL mongoDB Python MQTT RabbitMQ Delphi C# ExtJS Meteor GIT Microsoft Office Chrome Extensions OAuth2
© Codeton Software Regulamin i polityka prywatności