PRACA AKTUALNOŚCI KONTAKT O NAS
OK

PRACA

C++ Embedded Software Engineer

Masz w małym palcu wiedzę o programowaniu embedded? Lubisz C++? FreeRTOS, Modbus, Canbus i SPI to dla Ciebie fraszka? Jeśli dodatkowo lubisz pracować z prawdziwymi specjalistami, to zapraszamy do nas!

Zakres zadań

  • Aktywne uczestnictwo w tworzeniu koncepcji i rozwiązań
  • Projektowanie na poziomie strukturalnym i komunikacyjnym
  • Uzgadnianie z klientem koncepcji projektu
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem w celu realizacji projektu

Czego wymagamy?

  • Minimum 5 letniego doświadczenia w tworzeniu oprogramowania
  • Minimum rocznego doświadczenia w tworzeniu oprogramowania embedded
  • Dobrej znajomości języka programowania C++ (minimum roczne doświadczenie)
  • Języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Umiejętności myślenia obiektowego i strukturalnego w programowaniu
  • Uporządkowania, dokładności i sumienności
  • Komunikatywności
  • Otwartości, proaktywności i ciekawości na wiedzę
  • Umiejętności kreatywnego myślenia

Co jest mile widziane?

  • Znajomość FreeRTOS
  • Znajomość C++17

Co oferujemy?

  • Pracę nad ciekawymi projektami
  • Elastyczne formy zatrudnienia i stabilne warunki pracy
  • Pracę w naszym biurze lub zdalnie
  • Wynagrodzenie odpowiednie do osiąganych wyników pracy
  • Płaską strukturę organizacyjną
  • Swobodną atmosferę pracy z przyjaznym i sympatycznym zespołem specjalistów
  • Możliwość poznawania nowych technologii i narzędzi

Zainteresowany(a)?

Wyślij nam swoje CV oraz próbkę swojej pracy, z której jesteś szczególnie dumny(a). Pamiętaj o wyrażeniu zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w procesie rekrutacji. Odezwiemy się w ciągu 24 godzin.

Bardzo dziękujemy za wiadomość.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.